Номінація
Номинация+ Регламент

Кубок Кия 2020

Шановні спортсмени! Увага! Заявки на участь у Кубку Кия 2020 приймаються до завтра (9 лютого) до кінця доби, оскільки 10 лютого номінація буде закритою. Тому просимо усіх підтверджувати свої заявки і звичайно ще надсилати їх з одночасним підтвердженням. Усі непідтверждені заявки будуть видалені з номінації. Поспішайте, ми чекаємо на вас!

Номінація

Номінація
View this post on Instagram

Доброго дня, дорогі спортсмени! Важлива інформація стосовно Чемпіонату Європи 2020! Через тісний графік доступних приміщень для змагань Чемпіонат Європи змінює своє місце проведення: змагання пройдуть за вже добре знайомою адресою усім спортсменам — вул. Мілютенка 6а (спортивний хол № 1), де проходили Чемпіонати та Кубки України та Кубок Євразії. Також організаторами було вирішено продовжити дати проведення змагань. Отже, Чемпіонат Європи 2020 пройде з 8 по 11 травня. Таке рішення було прийнято тому, що 11 травня (понеділок) буде офіційним вихідним днем по всій Україні. Таким чином 8 травня розпочнеться підготовка та процедура зважування, а змагальними днями будуть 9, 10 та 11 травня. Дякуємо за увагу! Слідкуйте за актуальними новинами! Hello, dear athletes! Important information regarding the European Championship GPA-IPO 2020. The tournament changes its location because of difficulties with renting the halls for the event. Thus, Championship will be held on the following address: Kyiv, Miliutenka Street 6a (sport hall № 1). For those who has already visited our tournamets, this place was the venue of Eurasian Cup 2019. Also, it was decided to prolong the time of tournament. The Championship will be held from 8 till 11 May 2020. We hope, it will be more comfortable for athletes. Thus, on 8 May, we will start the preparation of the venue and start the weightin procedure. The performance of athletes will be on 9, 10, and 11 May. Thank you for your attention. Please follow our latest news!

A post shared by UPC (@powerliftingupc) on


Положення
Номінація

Номінація на Чемпіонат України 2020

Дорогі спортсмени! Все стрімкіше наближається новий змагальний сезон і перший масштабний турнір — Чемпіонат України 2020! Пропонуємо вам актуальну номінацію станом на 27 січня! Нагадуємо, що до 1 лютого внесок за участь є найнижчим: у вас є декілька днів для подачі заявки зі знижкою! Також не забувайте, що Чемпіонат України є відбурковим для участі на Чемпіонаті Європи у травні. Тому не вагайтеся і долучайтеся до участі у нашому святі сили і мужності!🔥

Номінація

Кубок Кия 2020

Шановні спортсмени! Пропонуємо вашій увазі актуальну номінацію на перший турнір нового змагального сезону — Кубок Кия 2020. Нагадуємо, що за умови подачі заявки до 20 січня, учасники отримують знижку на участь (обов’язковою є одночасна оплата). Тому не вагайтеся і подавайте заявки вже зараз! Ми чекаємо на вас!P.S. Номінація доступна на сайті федерації, на сторінці Facebook та у Telegram.

Номінація