Вітаю з прийдешнім 2020 роком!

Вітаю вас, дорогі друзі! Змагальний рік вже завершився і ось підходить до свого логічного завершення календарний 2019 рік, зустрічаючи 2020🎄. Для кожного рік, що минає, відзначився своїми нюансами; кожен із нас відчув свої злети і падіння, додавши нам свого досвіду, а негативно досвіду, як кажуть мудрі люди, не буває. Необхідно просто робити висновки і працювати далі💪. Тому хочу вам щиро побажати у новому році самовдосконалення і отримання тих висот, до яких ви прагнете! Нехай 2020 рік принесе море позитивних емоцій та вражень🎉. Нехай принаймні одна, але найпозитивніша мрія збудеться✅. Бажаю вам у прийдешньому році бути поряд із близькими людьми і завжди відчувати їхню підтримку! Нехай все буде так, як ви бажаєте!👏 Займайтеся спортом, прогресуйте і йдіть до нових висот разом із командою UPC!🔥
З повагою, президент UPC, Богдан Воробей!

Підсумки 2019 року в UPC

Дорогі друзі, підводячи підсумки 2019 року, хотілося б навести деякі статистичні дані. За насичений змагальний рік ми провели 15 турнірів, серед яких один ювілейний 100-й турнір федерації, декілька комерційних турнірів і один міжнародний. За цей період на помості наших змагань виступило загалом 1580 атлетів з України та світу. У прийдешньому 2020 році заплановано проведення 16 турнірів, два з яких нестимуть міжнародний статус — це Чемпіонат Європи навесні та Чемпіонат Євразії восени! Повний графік змагань є на сайті федерації. Тому ознайомлюйтеся з ним та долучайтеся до участі!

https://www.instagram.com/p/B5-DqFeA1nF/?igshid=1ih08fndesjn9

Офіційні ресурси федерації

Шановні спортсмени! Уся необхідна інформація, яка стосується роботи федерації UPC, розміщена лише на офіційних ресурсах у мережі Інтернет і ніде інше. Отже, основними посиланнями на ресурси федерації є наступні:

1) Сайт федерації: http://www.upc.com.ua/

2) Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/ukrainianpowerliftingcommittee/

3) Сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/powerliftingupc/

4) Чат у месенджері Telegram: https://t.me/upcpower

5) Канал youtube : https://www.youtube.com/channel/UCLow6_oL8lb4vnnqbUlRulw/featured

Також у мережі Facebook та Instagram можуть бути створені сторінки, присвячені окремим змаганням. Тож долучайтеся до наших спільнот і будьте в курсі всіх актуальних новин!

European Championship GPA-IPO 2020

Вітаємо, дорогі друзі! Головним турніром весняного періоду буде Чемпіонат Європи 2020, який пройде у столиці з 8 по 10 травня. Пропонуємо вашій увазі офіційне положення про змагання, у якому міститься уся необхідна інформація про дати, місце проведення та стартові внески. Прийом заявок розпочинається з 1 січня.

Hello, dear athletes! The main tournament of the spring season will be European Championship GPA-IPO 2020. It will take place in the capital of Ukraine, in Kyiv on 8-10 May 2020. We would like to pay your attention to the official regulations of this tournament. In the attached file, you will see all the necessary information about the dates, venue and entrance fees. The acceptance of your applications starts from 1 January 2020. We are waiting for you!

Положення Положение Regulations

https://www.instagram.com/p/B5pMHQWAIc5/?igshid=hma3bz5kmbyi