Номінація

Номінація на Чемпіонат України 2020

Дорогі спортсмени! Все стрімкіше наближається новий змагальний сезон і перший масштабний турнір — Чемпіонат України 2020! Пропонуємо вам актуальну номінацію станом на 27 січня! Нагадуємо, що до 1 лютого внесок за участь є найнижчим: у вас є декілька днів для подачі заявки зі знижкою! Також не забувайте, що Чемпіонат України є відбурковим для участі на Чемпіонаті Європи у травні. Тому не вагайтеся і долучайтеся до участі у нашому святі сили і мужності!🔥

Номінація

Кубок Кия 2020

Шановні спортсмени! Пропонуємо вашій увазі актуальну номінацію на перший турнір нового змагального сезону — Кубок Кия 2020. Нагадуємо, що за умови подачі заявки до 20 січня, учасники отримують знижку на участь (обов’язковою є одночасна оплата). Тому не вагайтеся і подавайте заявки вже зараз! Ми чекаємо на вас!P.S. Номінація доступна на сайті федерації, на сторінці Facebook та у Telegram.

Номінація

Кубок Кия 2020

Дорогі спортсмени! Не забуваємо після новорічних свят про підготовку до змагань. Вашій увазі пропонується актуальна номінація на перший турнір нового року — Кубок Кия з окремих вправ пауерліфтингу та димового двоборства. Змагання пройдуть 22.02.2020. Чекаємо на ваші заявки!

Номінація