Посвідчення

Шановні спортсмени, посвідчення та рекордні сертифікати від турнірів 2020 року (Кубок Кия, Чемпіонат Черкаської області, Чемпіонат України) буду готові до 1.10.2020 року (Кубок України). Дякуємо за розуміння.

Доброго дня, дорогі друзі! Ми розпочали друге півріччя змагального сезону і вважаємо за доцільне презентувати календар змагань Комітету Пауерліфтингу України на 2021 рік. Сподіваємося, він буде без неприємних сюрпризів і ми зможемо провести усі регіональні, національні та міжнародні старти! Можете вже планувати свої підготовчі плани на 2021 рік!

КАЛЕНДАР

View this post on Instagram

Увага! Шановні спортсмени, важлива інформація! Починаючи з липня 2020 ми вводимо оновлені правила стосовно подачі заявок на усі турніри! Відтепер заявки без попередньої оплати прийматися не будуть. При подачі заявки за одну чи декілька номінацій спортсмен зобов'язаний сплатити одразу за УСІ номінації. На зважуванні сплачуватиметься лише річний внесок та допінг контроль (для АМ дивізіону). Залишається необхідним прикріплювати до заявки скрін чека про оплату. Якщо спортсмен не прикріпив чек або не сповістив організаторів про оплату у якийсь інший спосіб, то така заявка вважатиметься неприйнятою. Особливо потрібно бути уважним, коли діють декілька етапів подачі заявок на деякі турніри. Заявка має бути оплаченою у строк, коли вона була подана, інакше знижка не діятиме. Ці правила вступають у дію з моменту їхнього опублікування у мережі.

A post shared by UPC (@powerliftingupc) on

https://www.instagram.com/p/CD84wtngcPl/?igshid=1gw6kuknlq1ei
https://www.instagram.com/p/CD8jvFhAq9-/?igshid=1w0stezmhb7p