Різне

Річний внесок становить 350 грн. ( з 01.01.2019)  для всіх вікових категорій ( сплачується один раз на рік та діє від дати початку оплати і протягом дванадцяти місяців).

Основні вимоги для тих, хто виявлятиме бажання представляти UPC у себе в регіоні:

  1. Перш за все, кожне регіональне представництво має проводити мінімум один турнір кожного року або привозити команду свого міста (регіону) на Чемпіонати та/або Кубки України.
  2. Дати і формат турнірів мають бути узгоджені з керівництвом федерації заздалегідь.
  3. Суддівство турнірів має здійснюватися тільки сертифікованими суддями федерації.
  4. Усі змагання проводяться виключно за правилами федерації UPC.
  5. Обов’язковим є використання логотипу федерації на нагородній атрибутиці, афіші та банерах (включаючи рекламну продукцію).
  6. З 2021 року для участі у будь-яких за рангом турнірах під егідою UPC необхідно бути членом федерації (сплатити членський внесок).
  7. Якість та кількість обладнання, яке використовуватиметься на турнірах регіональних представників, мають бути обговорені та узгоджені із керівництвом федерації.
  8. Усі фото та відеоматеріали, відзняті на турнірах федерації, мають бути завантажені на ресурси UPC.
  9. Після проведення турніру регіональний представник зобов’язаний протягом тижня (7 днів) надати офіційний протокол змагань та рекорди, встановлені на цих змаганнях.

Для проведення комерційної фото / відео — зйомки необхідно отримати акредитацію в оргкомітеті змагань. Всі матеріали, зняті і не акредитовані фотографами і відео — операторами вважаються вільно — розповсюджуваними і федерація залишає за собою право використання їх у власних цілях без узгодження з автором, разі появи у відкритих джерелах.