Кубок Києва 2020.

Вітання, дорогі друзі! Ось і пройшов заключний турнір федерації UPC у 2020 році — Кубок Києва, який завжди, за традицією, закриває осінній сезон. Незважаючи на регіональний статус турніру, результативність та емоції, які переживав кожен спортсмен та глядач, можна прирівняти до турнірів всеукраїнського та міжнародного рівня. Цьогорічний підсумок також був багатий на боротьбу у категоріях та встановлення рекордів України, Європи та світу. За кількістю учасників цей турнір був також наймасовішим у 2020 році, не дивлячись на те, що ми провели два всеукраїнських турніри та один Чемпіонат Європи. Говорячи красномовні слова про будь-який турнір, не зайвим було б їх підкріпити статистичними даними, бо що може бути більш промовистим за цифри та статистику. Тому давайте ще раз поринемо у атмосферу Кубку Києва 2020 і згадаємо цікаві та захоплюючі моменти!
У пауерліфтингу серед Аматорів-чоловіків боротьба точилася одразу за абсолютну першість. Серед основних претендентів був атлет 75 категорії — Батуркін Андрій — який відзначився своїм потужним жимом у 180 кг (перебивши ним рекорд України на 7.5 кг) та загальною сумою 622.5 кг. Андрій також виступав у жимі як в окремій дисципліні. Так, у його категорії цей жим дозволив йому виконати норматив Еліти UPC. Тому щиро вітаємо його з цим досягненням! На 10 очок за коефіцієнтом Вілкса у пауерліфтингу обійшов Андрія спортсмен 125 категорії — Комар Владислав, який у присіданнях встановив новий рекорд України, піднявши 300.5 кг. Третім після хлопців ішов юніор також 75 категорії — Іванчик Руслан. У жимі лежачи (у триборстві) Руслан побив рекорд України на 5 кг, піднявши 145 кг. Так, кожен із хлопців (кожен із встановленим рекордом) піднялися на п’єдестал абсолютної першості.
Серед дівчат п’єдестал абсолютної першості розділили Філіпова Катерина, Вишневська Світлана та Грищенко Людмила. Дівчата продемонстрували запеклу боротьбу та справжній характер на помості. Чи не найзахопливішим серед виступів дівчат був виступ спортсменки про-дивізіону — Регушевської Мілеани. Кожна спроба у всіх вправах триборства була рекордною. Неймовірний присід з вагою 202.5 кг у наколінниках здивував усіх присутніх. Не менший подив викликала і тяга з вагою 217.5 кг. Загальна сума 527.5 кг у 75 категорії дозволила виконати норматив Еліти федерації UPC, з чим ми щиро вітаємо Мілеану.
Цікава боротьба спостерігалася у двоборстві серед професіоналів. Рекордним був виступ для нашого судді, Костенка Юрія. У тязі двоборства у категорії 100 кг Юрій перебив рекорди Європи та світу на 10 кг, піднявши 290 кг. Туряниця Артем виступав у категорії 110 кг і своєю тягою 340.5 кг зумів значно перевищити рекорд Європи у тязі двоборства, а також встановити нові рекорди Європи та світу у сумі двоборства, показавши суму двох вправ 545.5 кг. Феєричним був виступ і Тарасова Олександра, який цього разу потрапив до категорії 140 кг. Із рекордів Європи Олександр перевершив рекорд у жимі, пожавши 242.5 кг і у сумі двоборства, яка склала 597.5 кг. Цими ж кілограмами Олександр перевершив рекорд світу у сумі. Вітаємо хлопців і пишаємося ними!
У жимі лежачи серед Аматорів вищезгаданому Батуркіну Андрію (результат 180 кг у 75 категорії) вдалося посунути з першого місця абсолютної першості Болобана Євгенія (результат 187.5 кг у категорії до 82.5 кг). За коефіцієнтом розрив становив всього два очки. Найближче до них підібрався Білик Едуард із жимом 192.5 кг у категорії до 100 кг і зайняв третю позицію в абсолютній першості.
У тязі серед Юніорів відзначився Пестрак Віталій, який перебив рекорд України серед аматорів на цілих 10 кг, потягнувши 290 кг у четвертій спробі. Рекордним став виступ і для Еліти федерації, Жучкова Олега (виступав цього разу у категорії до 82.5 кг). Також у четвертій рекордній спробі Олегові підкорилися 280 кг. Цим від перебив ним же встановлений рекорд на 7 кг. У категорії до 100 кг цікава боротьба спостерігалася між Іванцем Євгенієм та Мрихіним Владиславом. Обидва спортсмени підходили до ваги 300 кг, яка, на жаль, не підкорилася їм обом. Перемогу ж у двобої все таки отримав Владислав, обійшовши Євгенія на 5 кг і піднявши 285 кг. Але для Євгенія це був виступ після тривалої перерви, коли він досить довго не виходив на поміст. Можливо, наступне їхнє протистояння матиме інші результати. Щодо тяги Про-дивізіону, то найвищі результати були показані вже згаданими Туряницею Артемом та Тарасовим Олександром. Трошки поступився їм Кравчинський Дмитро, якому, на жаль, не піддалися цього разу 340 кг (у заліку — 330 кг), хоча Дмитро від турніру до турніру демонструє високий прогрес.
Ось таким за результативністю виявився Кубок Києва 2020: насиченим, динамічним і цікавим. Турнір став і підсумковим для всього пройденого року. Так, ми відзначили і нагородили Спортсменів Року за версією федерації UPC. Ними стали Остроушко Оксана, Коломієць Володимир, Гонтар Валентин та Тарасов Олександр. Цим званням може бути відзначений будь-хто з вас за ваше ставлення до федерації, частотність виступів і результативність в особистих показниках. Тому готуйтеся до нових виступів, прогресуйте, добивайтеся нових вершин разом з нами! Двері федерації UPC завжди відкриті для вас, не дивлячись на те, чи новачок Ви, чи професіонал! Бажаємо усім богатирського здоров’я та наснаги! До зустрічі на нових стартах, дорогі друзі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *